18:00 Borussia Dortmund – St. Liege

Prijateljska tekma med Borussia Dortmund in St. Liege. Dortmund v zadnjem času ni ravno uspešen a danes se od njih pričakuje zmago. Do sedaj sta se ekipi pomerili dvakrat in je vedno slavil Dortmund. Naša napoved je zmaga Dormunda v obeh polčasih. Borussia/Borussia

Napoved:  Borussia/Borussia,  1.90

19:00 Celta Vigo – Valencia

V Španskem pokalu v osmini finala Copa Del Rey se bosta pomerila Celta Vigo in Valencia kjer je naša napoved, da bomo videli vsaj 3 gole na tekmi. Na prvi tekmi je Celta premagala Valencio s rezultatom 4:1. To, da Valencia prejme vsaj en gol je že kar običaj poleg tega bo pa danes pri obeh ekipah nekaj igralcev dobilo priložnost tako, da lahko pričakujemo kakšne napake in tako posledično tudi več golov.
Napoved: več kot 2.5 golov, 1.62

21:00 Milan – Torino

Italijanski pokal kjer se bosta pomerila Milano in Torino. Na tej tekmi je vsekakor velik favorit Milan kateri na domačem terenu niso izgubili že 8 tekem. Za Torino se pa ve, da je dosti padel v formi še posebej, če pogledamo odlični začetek sezone. Igrali bomo, da bo Milan zmagal v obeh polčasih.

Napoved: Milan/Milan, 3.00