ruch-koronaDanes bomo analizirali srečanje 13. kroga Poljskega tekmovanja kjer se bosta pomerila Ruch in Korona. Naša napoved na tej tekmi je, da bomo videli vsaj 3 gole na tekmi to pa zato, ker v večini te dve ekipi tudi tako igrajo. Ruch je zelo slab in že par krogov niso dosegli nobene točke. Na zadnjih treh prvenstvenih tekmah so izgubili s rezultatom 2:1. S druge strani Korona kateri imajo največ prejetih golov v ligi, Ruch jih ima 22. Korona pa 25. kar nam pove, da je obramba pri obeh ekipah zelo slaba. Korona je zaigral dobro imeli so dober niz 3 zmag  a po tem je prišel niz slabih rezultatov, na zadnjih 4 tekmah imajo vse tekme izgubljene. Obe ekipi imata niz slabih rezultatov in glede na to, da sta obe ekipi najslabši je želja za točke sigurno velika, zato lahko pričakujemo resno napadalno igro od obeh ekip kateri se  borita za osvojitev točk, ki jih tako zelo potrebujeta.

Naša napoved:Over 2.5 Goals, Kvota: 2.08betfair-logo-tiny betfair Sigurnost: 8 (1-10)