Dinamo Tbilisi - Dinamo Zagreb

V kvalifikaciji za ligo prvaka bomo analizirali tekmo med Dinamo Tbilisi in Dinamo Zagreb. Dinamo Z. ima zmago iz prve tekme s rezultatom 2:0. Do gola niso pokazali neke dobre igre in so komaj potem v drugem polčasu začeli kazati boljšo igro. Danes bomo dali prednost domači ekipi saj je naša napoved zmaga Dinama T. ali remi. Za to napoved smo se odločili predvsem zato ker Dinamo Z. to sezono pod novim vodstvu trenerja Kranjčerja igra 3x slabši nogomet kot so ga igrali pod vodstvom Mamiča, proti Vardara v gosteh so imeli veliko sreče in lahko bi bil rezultat namesto 1:2, 4:2 in prav tako proti Tbilisija so imeli kar nekaj sreče.  Gruzijski prvak more danes napasti od prve minute in ne sme čakati medtem, ko se bo Dinamo Z. verjetno pomaknil v obrambo in čakal na možnost zadetka iz protinapada kateri bi lahko zaključil tekmo. Menim, da je Dinamo Z. trenutno zelo slab in to bi Tbilis lahko izkoristil. Prav tako treba omeniti, da je Dinamo v petek remiziral proti Slaven Belupa in tudi na tej tekmi pokazal slabo formo. Naša napoved je zmaga ali remi domače ekipe!

Naša napoved: Zmaga ali remi Dinamo Tbilisi(1x), Kvota: 1,72 betfair-logo-tiny betfair Sigurnost: 7 (1-10)
Ustvarite si račun na betfair stavnici, stavite vsaj 10€ na predlagano tekmo v promociji, in ob izgubi prejmete free bet!