borussia-mgladbach-barcelonaDanes bomo analizirali tekmo Ligo Prvaka kjer se bosta pomerila Borussia Mgladbach in Barcelona. Borussia je slabo začela to sezono kar se tiče Lige Prvaka, doživeli so velik poraz proti Manchester Cityu kateri jih je na domačem terenu premagal s kar 4:0. Imajo nekaj poškodovanih igralcev iz prve postave kateri bodo danes manjkali na tekmi. Pričakujem, da bo Barcelona danes iz prve minute zaigrala ofenzivno igro in kot smo lahko videli sama odsotnost Mesija ne vpliva na njihove rezultate in tako se Barcelona nebi smela preveč mučit za 3. točke. Borussie se ne more pohvaliti s obrambo saj so na zadnjih 8/9 tekmah prejeli vsaj en zadetek. Naša napoved na tej tekmi je, da bo Barcelona zmagala prvi polčas in celotno tekmo! Srečno!

Naša napoved: Half Time/Full Time Barcelona/ Barcelona, Kvota: 2.36  betfair-logo-tiny betfair Sigurnost: 7 (1-10)