barcelona-manchester-cityDanes bomo analizirali tekmo Lige Prvakov kjer se bosta pomerila Barcelona in Manchester City. Tako Barcelona kot City imata v svojem prvenstvu nekaj težav, Barcelona je na predzadnji tekmi zelo presenetila v negativnem smislu, ko so izgubili proti Celta Vigo. City je pa v slabi formi že kar 3 zadnje tekme kjer niso dosegli zmage. Na petih medsebojnih tekmah je Barcelona dobila kar 4 medtem, ko je City dobil le eno in še to samo prijateljsko tekmo. Pri Barceloni se je vrnil tudi Lionel Messi in sedaj imajo MSN v napadu kar je ubijalski trio. Messi je prišel v igro že na zadnji tekmi v 55. minuti in samo po treh minutah je dosegel zadetek in na koncu so zmagali s rezultatom 4:0. Menim, da bi Barcelona to morala dobiti brez nekih problemov saj City trenutno ni v neki dobri formi. Naša napoved je zmaga Barcelone! Srečno!

Naša napoved:Zmaga Barcelone, Kvota: 1.56 betfair-logo-tiny betfair Sigurnost: 8 (1-10)