nicevangersPo dvajsetih kolih Francoske lige, lahko mirne duše rečemo, da sta prav današnji ekipi, Nice in Angers največji presenečenji. Lahko bi jima pripisali še Caen. Te tri ekipe se vztrajno držijo v top pet na lestvici in lepo izkoriščajo krizno situacijo popularnih ekip, kot so Lyon, Marseill, Monaco, St. Etienne, Itd… Zaradi vseh teh okoliščin je danes ta tekma precej zanimiva. Nice je v tem trenutku na šetrtem mestu, Angers pa na drugem, razlika je pa samo štiri točke. Ekipa Nicea je zadnje čase začela kazati znake upadanja forme. V zadnjih šestih kolih imajo samo eno zmago, tri neodločene rezultate in dva poraza. V zadnjih treh kolih so remizirali v gosteh, pri Reimsu 1:1 in Lillu 1:1, doma pa premagali 1:0 Montpellie, kar je vsekakor pozitivni del rezultatov. Tudi Angers je za trenutek naznanil upad forme, z remijem doma proti Bordeauxu in porazom v gosteh pri St. Etiennu, v zadnjem kolu pa so spet doma premagali Caen z 2:0, tako, da se je atmosfera zopet dvignila na nivo, ki je bil pred temi tremi tekmami. Nice v povprečju zadane 1.65, prejme pa 1.2 gola na tekmo. Na tekmah proti Angersu pa v povprečju pada samo 1.5 gola. V prvem delu sezone je pri Angersu bil rezultat 1:1, kar pomeni da je Nice uspešno zaključil to tekmo. Skratka, v zadnjih desetih tekmah, kjer je Nice zabil gol, se je to zgodilo v prvem polčasu. Današnja stava bo posvečena golu v prvem polčasu tekme. Torej “First half over 0.5”.

Naša napoved: En gol ali več v prvem polčasu, “First half over 0.5”, 1.68 betfair-logo-tiny betfair

Ustvarite si račun na betfair stavnici, stavite vsaj 10€ na predlagano tekmo v promociji, in ob izgubi prejmete free bet!