rodavutrechtDanes se igra dvajseto kolo Nizozemske prve lige, kjer se bosta pomerili ekipi Roda in Utrecht. Nekako smo se odločili na tej tekmi za dve stavi. Zadnja medsebojna tekma se je končala brez zmagovalca z rezultatom 1:1 na polčasu. Gostje so v dobri formi, zato pričakujemo, da bodo danes zmagali. Roda se nahaja na štirinajstem mestu lestvice Utrecht pa na sedmem. Današnja zmaga bi Utrechtu veliko pomenila, saj bi s tem skočili na četrto mesto, kjer so pa potem v položaju doigravanja. Stavili bomo dve stavi, eno na zmago Utrechta in drugo na over 0.5 gola v prvem polčasu. Kvote so precej dobre, glede na možnosti zato bomo to izkoristili.

Naša napoved: Over 0.5 first half, 1.42 IN Zmaga Utrechta, 2.16 betfair-logo-tiny betfair

Ustvarite si račun na betfair stavnici, stavite vsaj 10€ na predlagano tekmo v promociji, in ob izgubi prejmete free bet!